alttext
alttext alttext alttext alttext alttext alttext alttext alttext alttext alttext
alttext

NOUVEAU LASHES 1:1
LET’S GO/BLINK&GO 0,5 H
APLIKACJA DOLNYCH RZĘS GRATIS

Noveau Lashes Extension to rewelacyjna technika przedłużania i zagęszczania rzęs, która utrzymuje się zgodnie z cyklem życia rzęsy. Kluczowym elementem tej techniki jest specjalny klej, który po zaschnięciu nie twardnieje lecz jest elastyczny i całkowicie bezpieczny dla naturalnych rzęs. Rzęsy produkowane są z miękkich poliestrowo – jedwabnych włókien. Zaprojektowane w ten sposób, by po doklejeniu do naturalnych rzęs uzyskać całkowicie naturalny efekt. Rzęsy są gęste, dłuższe nawet o 50 % nadając wyrazistości oku.
By efekt był pełny przedłużamy również rzęsy dolne, co daje efekt jeszcze większego spojrzenia. Przy założeniu górnych rzęs aplikacja dolnych rzęs gratis.

LET’S go/blink&go 0,5 h
„Żyjąc w ciągłym biegu oczekujesz szybkich rozwiązań  oraz natychmiastowych rezultatów? Lubisz się zmieniać, intrygować i zaskakiwać wyglądem ?”
LET’S go/blink&go od Nouveau Lashes jest najbardziej innowacyjną techniką aplikacji rzęs. Pozwala cieszyć się dłuższymi i grubszymi rzęsami oraz głębokim spojrzeniem w ekspresowym tempie. Już teraz możesz zachwycać stylizacją oczu, którą pokochały gwiazdy. Aby uzyskać tak zjawiskowy efekt wystarczy krótka 0,5 h wizyta w naszym salonie!. Efekt utrzymuje się do 3 tygodni.
Aplikacja dolnych rzęs gratis

alttext
alttext
alttext
stat4u